Return to Website

"Egi Beke a Foldon" kozossegi forum

A Hang köteteket olvasok itt megbeszelhetik problemaikat, kerdeseket tehetnek fel, valaszolhatnak kerdesekre, elmondhatjak eszreveteleiket es ismeretseget kothetnek egymassal.

Egy level hossza szokozokkel maximum 5 000 karakter lehet.

Ekezet nelkul irjatok, mert a forum programjanak ritka frissitesekor az ekezetes betuk helyett ertelmezhetetlen kodok jelennek meg!

"Egi Beke a Foldon" kozossegi forum
Start a New Topic 
Topic
Author
Views
Replies
Last Post
Jurassic Attack 2013 BDRIP 1080p Dual Audio [ Hindi 2Ch-Eng 5.1] Tariq Qureshi
Jurassic Attack 2013 BDRIP 1080p Dual Audio [ Hindi 2Ch-Eng 5.1] Tariq Qureshi > http://shorl.com/jenepifibeny Jurassic Attack 2013 BDRIP 1080p Dual Audio [ Hindi 2Ch-Eng 5.1] Tariq Qureshi b92c5eb40e Fast An...
Views: 670   Replies: 0
Last Post: Jan 25, 2016 2:50am
by moynsal
Harry Potter Kinect XBOX3630-STRANGE
Harry Potter Kinect XBOX3630-STRANGE > http://tinyurl.com/p5ja375 97ffa81d91 PlayStation . site index About FirstpostNewsletterRSSTwitterFacebook Verticals Front PageIndiaPoliticsWorldBusinessLifeBollywoodS...
Views: 580   Replies: 0
Last Post: Jul 16, 2014 6:46am
by imanazosi
hangok
E fórumban még senki sem utalt arra, hogy a Hang bizonyos kérdésekben ortodox katolikus felhangú, másokban (pl. lélekvándorlás) a new age nem éppen keresztény álláspontját képviseli?
Views: 1603   Replies: 21
Last Post: Jan 18, 2009 1:43pm
by Nagy Peter
A Hang bemutatkozik
"Eloszor be kell mutatkoznom. En a HARMONIKUS BOLCSESSEG VAGYOK, AKI A SZERETETET IGAZSAGBAN ES AZ IGAZSAGOT SZERETETBEN MONDOM EL, ELEM MEG ES KIVANOM MASOKTOL IS. Radikalisan csak a kifejezett rossztol hatarolom el Magam, es ezt kerem masoktol is." /Reszlet a HANG...
Views: 1637   Replies: 2
Last Post: Aug 12, 2008 8:54pm
by Nagy Peter
Kérdés
Kedves Közösség! Hova tűnt a web-hang oldalról a "tanítványi füzetek"? Nemrég arról is szó volt, hogy újabb jelenik meg... Köszönöm válaszukat. T
Views: 1306   Replies: 1
Last Post: Apr 23, 2008 6:23pm
by Nagy Peteri
r
Robert
Angolra forditas
Sziasztok. Angol tudasom nem eleg jo, de nagyon szeretnem elosegiteni a Hang kotetek angolra valo forditasat, hogy masok is megismerjek ezeket a szavakban leirhatatlan szep konyveket! Kerlek irjatok le hogyan lehet penzadomannyal tamogatni az angolra valo fordi...
Views: 962   Replies: 0
Last Post: Mar 21, 2008 12:53pm
by Robert
Folyt. Szentháromság
(Bocsi, kevés az 5000 karakter) Az azonban már senkinek sem jut eszebe megkerdezni, hogy ez az eltomegesedes milyen mervu eletdevalvacioval jár együtt. A tomeg korszakaban az emberi leny felhigulasaval és rapid devalvaciojaval kell szamoln...
Views: 1030   Replies: 0
Last Post: Dec 1, 2007 5:00pm
by soós lászló
Szentháromság folyt.
Szeretném folytatni az előző gondolatmenetet, a Szentháromság értelmezét.A hagyomany nem csak az Atya, Fiu, Szentszellem felallast ismeri. Sajnos a paternalista latasmod eleg egyoldalu. Carl Gustav Jung irta, amikor Maria mennybe...
Views: 886   Replies: 0
Last Post: Dec 1, 2007 4:44pm
by soós lászló
Szentháromság
Tobbszor hallgattam a papokat beszelni a Szentharomsagról, de a magyarazatuk soha nem volt kielegito. Nagyon nagy a hianyossag ill a felremagyarazas ezen a teruleten.Pl. nem ertem, miért mondjak, hogy az Atya , a Fiu és a Szentlelek egyenlok. Hamvas B...
Views: 1067   Replies: 0
Last Post: Nov 30, 2007 4:53pm
by soós László
irgalom
Katolikus kozossegbe jarok.Osszevitatkoztam az egyik pappal azon, hogy van e orok pokol.Szerintem nincs.Az erveim a kovetkezok: a pokol csak ideiglenes lehet, ugyanis Isten maga az orokkevalosag, es hogyha rajta kivul mas orokkevalosag lenne, akkor meghasonulna onmag...
Views: 1020   Replies: 1
Last Post: Nov 24, 2007 8:59am
by Nagy Peter
d
dostas
kérdés
Kedves Nagy Peter! Azt szeretnem tudni, hogy van-e meg lehetoseg arra, hogy kerdest tegyunk fel a Hangnak, ill. mi modon lehet. Koszonettel: D. Tamas
Views: 1504   Replies: 1
Last Post: Apr 26, 2006 5:33pm
by Nagy Péter
Szűz Mária üzenetei
A 2005-os üzenetek pontos fordítása megtalálható http://www.medjugorje.org/msg05hu.htm cimen. Ezt olvasva nem sok hasonlosag fedezheto fel az itt kozoltekkel. Mi az elteres oka?
Views: 1578   Replies: 1
Last Post: Jan 10, 2006 8:51pm
by Petróczi Istvá...
Bokor ismertető??
Kedves Szerkeszto! Orommel bongeszgettem a honlapon, sok szep lelekemelo gondolatot talaltam. Ezert is volt oly meghokkento, amikor a Partnereink/Bokor Kozosseg linkre kattintottam a BOCS honlapjan szereplo szoveg jott elo. Az, hogy a BOCS szerkesztoje mikent...
Views: 1443   Replies: 1
Last Post: Oct 31, 2005 8:11pm
by Nagy Peter
néhány észrevétel
Sziasztok Szerkesztők! Szivesen venném, ha az angol nyelvű szövegrészek magyarul is megjelenítődnének a honlapon! Örülnék, ha a legutóbbi magyartési Összhang találkozóról olvashtn...
Views: 1365   Replies: 1
Last Post: Sep 23, 2005 8:38pm
by Nagy Péter
Hala a Szent Szellemnek, hogy a ti WEB- oldalatokra talaltam.
A Hang Ujsag kozossege, vezeto tagjaval szeretnek kapcsolatot szerezni. E-mail-ben. Az Isten aldasat kekem reajuk! Egy 1956-os Magyar csalad, USA-ban.
Views: 1401   Replies: 0
Last Post: Sep 4, 2005 5:44am
by Elizabeth Toth
testver kerestetetik
Udv a Hang olvaso testvereknek! Keresek Hang koteteket olvaso testvereket New Yorkban es kornyeken ! Olvastam a Hang ujsagban,hogy rendeltek NY -ban is a kotetekbol .Szeretnem veletek felvenni a kapcsolatot ha ti is benne lenetek. Szamom:1-203-919-2209. Vagy est...
Views: 1503   Replies: 0
Last Post: May 15, 2005 8:49pm
by szabo bertalan
t
T
kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy készül-e további kötet a tanítványi füzetekből, s ha igen, mikorra várható, hogy az interneten olvasható lesz.. (Hosszú hónapok óta ugyanazon "hanganyag" talá...
Views: 1330   Replies: 0
Last Post: Mar 17, 2005 11:43pm
by T
van itt valaki?
Nem nagyon mukodik ez a forum. En szivesen beszelgetnek valakivel errol a hang dologrol.
Views: 1487   Replies: 0
Last Post: Dec 2, 2004 8:15pm
by Bellerophon
hala jezusnak
Halas vagyok hogy kezembe kerult a HANG kony!!!! Halas vagyok Jezusnak hogy szeret es segit a problemaim megoldasaban !!! Jol mondta Feri bacsi :az Isten szeretoknek minden a javukra valik!!! Imadkozom azert hogy minel tobb ember hallja meg a HANG szavat!!! szere...
Views: 1353   Replies: 0
Last Post: Sep 12, 2004 7:05pm
by garhuthne kiss i...
Velemeny a Hang kotetek kulfoldi terjeszteserol
Mi a velemenyetek a Hang kotetek kulfoldi terjeszteserol? Mi lehet az oka annak, hogy a kotetek leforditasara iranyulo felhivasunkra eddig csak egy ember jelentkezett, akinek azonban rendkivul korlatozott ido all a rendelkezesere, keveset tud foglalkozni a forditassa...
Views: 1442   Replies: 1
Last Post: Sep 3, 2004 12:38am
by T
A forum ekezet nelkul mukodik
A forum ekezetes betui csak egy ideig olvashatoak, egy ido utan a szoveg olvashatatlanna valik, melynek oka, hogy a program kulfoldi szerveren mukodik. Ez bizony meg a tapasztalatlansag es a teszt idoszaka. Engelmetekkel a regi - olvashatatlanna valt - bejegyzeseket...
Views: 1265   Replies: 0
Last Post: Jul 11, 2004 10:35am
by Nagy Peter
Free Forum powered by Bravenet 
Powered by Bravenet