Return to Website

"Egi Beke a Foldon" kozossegi forum

A Hang köteteket olvasok itt megbeszelhetik problemaikat, kerdeseket tehetnek fel, valaszolhatnak kerdesekre, elmondhatjak eszreveteleiket es ismeretseget kothetnek egymassal.

Egy level hossza szokozokkel maximum 5 000 karakter lehet.

Ekezet nelkul irjatok, mert a forum programjanak ritka frissitesekor az ekezetes betuk helyett ertelmezhetetlen kodok jelennek meg!

"Egi Beke a Foldon" kozossegi forum
Start a New Topic 
Author
Comment
A Hang bemutatkozik

"Eloszor be kell mutatkoznom. En a HARMONIKUS BOLCSESSEG VAGYOK, AKI A SZERETETET IGAZSAGBAN ES AZ IGAZSAGOT SZERETETBEN MONDOM EL, ELEM MEG ES KIVANOM MASOKTOL IS. Radikalisan csak a kifejezett rossztol hatarolom el Magam, es ezt kerem masoktol is." /Reszlet a HANG 454 sz. levelebol/

"Bennem, Jezusban maga az Isten jelent meg kozottetek emberi formaban. De nemcsak megjelentem, hanem egeszen az idok végezeteig teljesen kiszolgaltattam magamat nektek. Azt tettetek es azt tesztek ma is Velem, amit akartok! Valojaban ez az, ami minosit benneteket! Ha engeditek, hogy ugy eljek altalatok, veletek és bennetek, ahogy a nazareti acsban eltem, vagyis, ha Altalam, Velem és Bennem torekedtek arra, hogy soha ne artsatok senkinek, hogy mindig megbocsassatok mindenkinek, hogy embertarsaitokon segitsetek ott, ahol erre lehetosegetek van, akkor ti csakugy, mint En, EGI BEKE LESZTEK A FOLDON! Ez tehat nem azon mulik, hogy En mit teszek veletek, hanem azon, hogy ti mit tesztek Velem!

Azert jöttem hat közetek, hogy bennetek eljem tovabb azt az emberi eletet, amely tanusagot tesz arrol az igazsagrol, aki ALTALAM, VELEM ÉS BENNEM jelent meg ketezer evvel ezelott!" /Reszlet a HANG 4411 sz. levelebol/

"Elso kijelentesem vagy ketezer evvel ezelott, mikor az emberek ele leptem, igy hangzott: "Alakitsatok at gondolkodasotokat" Ezt ti igy forditottatok le: ”Terjetek meg!” - “Tartsatok bunbanatot!” Vegso soron mindegyik forditas jo, de a legjobb az eredeti: ”Alakitsatok at gondolkodasotokat”. Ezt kell mondjam neked is. Ez a kiindulas minden problemadra. Ha nem ezt teszed, ugy fogsz jarni, mint az az ember, aki egy fa korul keringett, s azon sirankozott, hogy be van deszkazva, korul van zarva. Hazastars, kapcsolat, csalad, rokonsag, allas, ezek mind ennek a fuggvenyei. Olvasd tehat az evangeliumokat. Nem Bibliat mondtam, mert a Biblia csak azok szamara epuletes olvasmany, akik mar nagyon jol ismerik az evangeliumok alapjan az En tanitasomat, eletemet. Csak az EVANGELIUMOK! Igy kerulhetsz annak a FENY-nek birtokaba, melyrol ezt mondtam:” En vagyok a vilag vilagossaga.” /Reszlet a HANG 327 sz. levelebol/

Az eddig megjelent HANG-konyvek azert hitelesek, mert osszhangban vannak evangeliumaimmal. A barkiben megszolalo HANG annyiban az En hangom, amennyiben evangeliumaimmal szinkronban van. Eppen ezert kell tanulmanyoznotok a Bibliaban talalhato szavaimat, hogy tudjatok eldonteni, mikor ki szol hozzatok. /Reszlet a HANG 1029 sz. levelebol/

A HANG-konyvek pedig annyiban hitelesek, amennyiben evangéliumaim mérlegén bizonyulnak annak! Az evangeliumaim es a HANG-konyvek kozott ketto lenyeges kulonbseg van. Az egyik az, hogy az evangeliumokban fellelheto sok magocska a HANG-kotetekben kibontva mutatkozik meg. A masik az, hogy az evangeliumokban sokkal tobb olyan magocska van, amelyet a HANG-kotetek nem erintenek. /Reszlet a HANG 1053 sz. levelebol/

Osszeallitotta: Petroczi Istvan

Re: A Hang bemutatkozik

Es sok hamis profeta tamad, akik sokakat elhitetnek.
(Mate/24:11)

Talan mas hozzatenni valom nincs is. Ez az evangeliumban van benne. Jezus NEM igy lep kapcsolatba az emberekkel. A szivben valaszol. A demonok a vilagossag angyalanak tuntetik fel magukat.

Re: Re: A Hang bemutatkozik

Hamis es nem hamis profeta kozott aszerint lehet kulonbseget tenni, hogy tanitasaik osszhangban vannak az evangeliumokkal, vagy sem. A Hang tanitasai az evangeliumokkal osszhangban vannak, tobb, mint 10 ev alatt senki nem tudta kimutatni konkretan azt, hogy a Hang az evangeliumoktol barmiben is elterne.
Erved meggondolatlan altalanositas, konkret ervek nelkul. Az ugyanis igy altalanositas, hogy "sok hamis profeta tamad, akik sokakat elhitetnek." Ez igaz, de ezzel nem mondtal, erveltel meg semmit. Akkor lenne ertelme ervednek, ha Jezus ezt mondta volna: Utanam csak hamis profeta tamad, akik sokakat elhitetnek. De nem ezt mondta. A sok az nem egyenlo a mindennel!
Igy igaz, Jezus a szivunkben el, onnan szol. De hisz a Hang is onnan szol!
Nana, hogy a demonok a vilagossag angyalanak tuntetik fel magukat. Na, de a vilagossag angyalai is a vilagossag angyalaikent jelennek meg. Igy a Hangra vonatkozoan megint nem konkretan erveltel, csak minositettel, meggondolatlanul, anelkul, hogy ismerned a tanitasait.
Altalanositasok, minositesek? Mire jok?
Eszerevekkel meggyozni csak szenteket lehet. Ezert a beszelgetest vegleg lezartam.