Return to Website

FORUM - El Force Entertainment

FORUM - El Force Entertainment
Start a New Topic 
Author
Comment
DENTRO GRANDE FORCE TI GA EA RISPOSTA DEL NANDA

CIAO BEO

GIERO MEIO MI, MARCEO O SANDRO MARON IN PORTA????
TI O BARESI COME LIBERO????

Re: DENTRO GRANDE FORCE TI GA EA RISPOSTA DEL NANDA

Maron gera inguardabile.
Marceo gera bravo, ma ti tigeri assoiutissimamente el meio.

Chiaramente tra mi e Baresi el confonto no esiste... Me piasaria aver na gigantografia del grande Franz, mea mettaria in camera coi lumini. San Franco da Travagliato (BS)

Re: DENTRO GRANDE FORCE TI GA EA RISPOSTA DEL NANDA

el mejo xe sempre sta el vecio lele.... dopo tutti sti anni ancora el me eccita se ghè penso ... altro che el nanda
Però se posso dir ea mia.... anca Marceo no gera mal uahuahauahauuha (forse so troppo de parte ???) Mettaria nel podio anca el vecio tomas daffan .... èèèèè siiiiiiii bei tempi co se sogava a campanon o all'elastico in corte

Re: DENTRO GRANDE FORCE TI GA EA RISPOSTA DEL NANDA

Nn stemo parlar de calcio ke gero impiantà come Skuhravý ma el me gol de tacco a dae suore de Muran io go fatto, e qualchiduni sio ricorda ancora. Ke emossion !!!

Re: DENTRO GRANDE FORCE TI GA EA RISPOSTA DEL NANDA

RINGRAZIO EL ME PUBBLICO (MALEDETTA MURANESE L'ATALANTA ME VOEVA !!!!!!!)....EL PELLI COMUNQUE CO E SO FINTE DE CORPO (IN CESSO) XE SEMPRE STA UN OSTICO AVVERSARIO...QUALCHEDUNI SE RICORDA EL DEL TUMULO (AL SECOLO DEL MUTTOLO) VESTIO DE BIANCO SUL CAMPETTO DEE SUORE DE MURAN PIEN DE FANGO ?????

QUANDO FEMO UN PARTION A ZEARIN ???? ORGANIZZO MI ????

VIVA BARELLIK (L'UNICO PORTIER SENSA MAN.....)

FINALMENTE SO CHI XE EL JULLARE

ANCA TI, TI ME GA SEMPRE ECCITA'......EL TACCONI DE NOANTRI.....TI GIERI PAR ME L'UNICO CHE VERAMENTE ME DAVE EA SPINTA PER MIGLIORARME ....TI GA ANCA TI EA PANSA DA VERMI COME DE MI O TI SE MIGLIORA'???????

CIOA COCCO