Return to Website

FORUM - El Force Entertainment

FORUM - El Force Entertainment
Start a New Topic 
Author
Comment
GRANDE FORCE

TI GA ANCORA E GAOSSE?????

COMPLIMENTI IL SITO PIU' BELLO DOVE MI IMBOSCO NEI MOMENTI TRISTI......PER CORTESIA VAI AD AMPLIARE "magnighe e ore al paron" ...... CIAO COCCO

TI TE RICORDI QUANDO EL NANDA TE GA BASA' AE GIOSTRE????
UN BACIO ALLA PRINCIPESSA

Re: GRANDE FORCE

E GAOSSE sono dentro ognuno di noi, e le portiamo nel nostro cuore tutta ea vita.

No me ricordo el specifico caso del povero Nanda, ma no gavevimo un bel rapporto. Cossa go fatto? eo go bastonà?

Ciao
Force

Re: UN RICORDO PER TUTTI QUEI DEA CARBONA

GIERIMO AEA GIOSTRA DEL TRENIN DEI INDIANI.....TE TENIVIMO DURO SU UN PAEO COI OCI SERAI E DA DA DRIO XE RIVA' EL NANDA....RISULTATO: TI ME GA PICCHIA' A SANGUE E ICA' TUTTA EA FACCIA.......COME AL SOITO......BEI TEMPI....

TI TE RICORDI EL BENE CO I 50.000 PIEGAI E NASCOSTI DENTRO AL TACUIN GRANDI COME UN CORIANDOEO ???
I CAVEI STIRAI DE CORO'?
EL CIUFFO DE CROCICCHIO???
EL CAMEO CHE SOGAVA SCALZO IN PATRONATO????
I PUNTI NERI DE SACCOMANDI???
E FIE DE MURAN???
E PENITENZE DA RUGGI?

EA DONA COI BAFFI CHE TI TE GA' ....

CIAO COCCO

Re: GRANDE FORCE

Che beo che gera icarte tutta ea musana...

me ricordo tutto purtroppo anca queo che voria desmentegar. Ti te ricordi che no ti gavevi el coraggio de moear e fie e ti me mandavi mi?

Re-RE-RE: GRANDE FORCE

EFFETTIVAMENTE GIERO SEMPRE INNAMORA'DEE MOROSE VECIE MA MAI COME QUEE NOVE !!!!!!!!E DESSO GO EA PANSA COME PUNISION.......

TI TE RICORDI DE DARGHE UN BASO AL FEDE (ME XE NA PARRUCCA O SE SEMPRE I SUOI CAVEI ????)E UNO A MATTEO "MINCHIEL BURANELLI???

MA EL ME EREDE GO SENTIO IN GIRO XE TO NEVODO ???

CIAO COCCO

Re: GRANDE FORCE

MARCO PODARIA ANCA DIVENTAR EL TO EREDE, MA BISOGNA CHE EL DIVENTASSE OMO SQUADRA E CHE EL FASESSE UN FIA DE CARATTERE. PODEMO DIR CHE EL XE NATO PORTIER. VEDAREMO...

Re: GRANDE FORCE

uahuahauhauahau.... leggendo ste righe me xe venio in mente un sacco de bueae co i nomi che gave fatto... a cominciar da saccomandi e cameo.... mamma miaaaaaaa !!!

Re: GRANDE FORCE

E quando suonavamo i campanelli della gente e senza scappare gridavamo:

SONO UN MASCALZONE LATINO.... ABRIIITEEE.

Quanti ricordi...

Re: GRANDE FORCE

A sborooooo all'anima dell'amarcord !!!
E ti te ricordi l'agendina de tute e fie che ti te fassevi e mi che ciccavo da morir (non gero soio ke mi).
E ia me prima maturità sua ia me barca piena de acqua che cantavimo i Guns a ritmo de spugne e sessoia in man. Bea Bari fate sentir ciò.