Return to Website

Lady Literature's InnerSunrise Celebrating Light Love and Laughter

Welcome Friend, Welcome Traveler! Selam! Shalom! Slainte (Keltik selam)! Welcome! Hos geldin Arkadas, Hos Geldin Yolcu! We hope you enjoy the time you spend in our intercultural art, music, and literary world, and leave us your thoughts and impressions, like a carving upon an ancient rock, to be seen by other fellow travelers, well into the future! Umariz ki interkulturel sanat, muzik, ve edebiyat sitemize ziyaretiniz sizi memnun edecek. Lutfen burada duygularinizi, dusuncelerinizi, filozofinizi, bir agaca yazmis gibi, yazip ekleyin ki baska Arkadaslar ve Yolcular sonsuzluga dek okusunlar. We are all Bani Adam, sons & daughters of Adam - (hepmiz Bani Ademin cocuklariyiz) we are in this world but not of it. And it is about time to not only develop a global but a cosmic consciousness. As far as I am concerned, it isn't that important where one was born but how one lives. In our personal case the cookie crumbled this way that we were formed by various countries, cultures, faiths - some of them more in harmony with our essential being than others. However, all of them having left marks on us and made us into what I' m now: "Neither of the East nor the West, but of the World!"


Lady Literature's InnerSunrise Celebrating Light Love and Laughter
Start a New Topic 
Author
Comment
Tebrikler. Tesekkurler. Bol sans

Merhaha Kristina Hanim!
Umarim ki sitenize cok ziyaretciler gelecek. The Horseman icin Turkce yorumum burada. Fakat Ingilizce okudugum icin Ingilizce de yorum veririm. Iyi gunler.

>>>Aylin Öztürk - 28.03.2005
Türk'lerin ve onların vatanına sahip olmak uğruna hiçbir zaman vatan hainliğine son vermemiş olan kürtlerin bir aşk üçgeni içerisine sokulması ve buradan karmaşık ve sürükleyici bir konu yaratılmasıyla ortaya çıkartılmış bir roman.Burada önemli olan normalde hiçbir koşulda yanyana gelmemesi gereken iki ırkın (benim görüşüme göre) bir aşk hikayesiyle birleştirilmesidir.Oldukça güzel kurgulanmış bir hikaye.Ayrıca yazarın Türk olmaması ve buna rağmen Türk kültürüne ait öğeleri başarıyla yansıtması ise son derece takdir edilecek bir husus.Hemen okuyun, kesinlikle çok hoşunuza gidecek, emin olabilirsiniz.<<<<

Re: Tebrikler. Tesekkurler. Bol sans

Gercekten de Aylin Süper Bişey ya Bol Şans


www.sanalkonya.com